U bent hier

Alfons Boesmans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Alfons Boesmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (16 november 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (16 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 16 november 1994 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Hasselt op 23 februari 1946
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (26 oktober 1994 - 20 mei 1995)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (4 november 1985 - 24 juli 1989)