U bent hier

Cécile Boeraeve-Derycke

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Cécile Boeraeve-Derycke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Poperinge op 27 januari 1928 , overleden op 21 juli 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)