U bent hier

Marcel Bode

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Marcel Bode?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Nieuwmunster (Zuienkerke) op 29 november 1918 , overleden op 10 augustus 2014
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (11 april 1954 - 31 mei 1958)