U bent hier

Roger Blanpain

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roger Blanpain?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 30 juli 1989)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 30 juli 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (voorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 30 juli 1989)

Meer info

Geboren te Geraardsbergen op 5 november 1932 , overleden op 11 oktober 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 december 1987 - 30 juli 1989)