U bent hier

François Blancquaert

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over François Blancquaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Hasselt op 11 juli 1923 , overleden op 6 februari 2005
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (31 maart 1968 - 6 november 1971)