U bent hier

Karel Blanckaert

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Karel Blanckaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (22 december 1981 - 30 september 1984)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
fractievoorzitter Cultuurraad (27 november 1974 - 6 januari 1975)
fractievoorzitter Cultuurraad (9 mei 1974 - 7 oktober 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
fractievoorzitter Cultuurraad (20 november 1973 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 5 maart 1973)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 30 september 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Schoten op 23 oktober 1931 , overleden op 3 april 2001
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 30 september 1984)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
Grondwettelijk Hof
  • rechter van het Arbitragehof (1 oktober 1984 - 31 oktober 1994)