U bent hier

Alfred Bertrand

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Alfred Bertrand?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Bilzen op 26 mei 1913 , overleden op 22 november 1986
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (9 februari 1972 - 10 mei 1979)
  • Europees Parlementslid (18 juli 1952 - 28 april 1961)
Minister
  • minister van Verkeerswezen (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • minister van Verkeerswezen (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • minister van Volksgezondheid (28 juli 1965 - 18 maart 1966)
  • minister van Verkeerswezen (25 april 1961 - 27 juli 1965)