U bent hier

Louis Bertels

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Louis Bertels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Borsbeek op 26 april 1933
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)