U bent hier

Gerard Bergers

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Gerard Bergers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (24 februari 1976 - 16 april 1977)
  • VU (18 december 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (30 maart 1976 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (24 februari 1976 - 16 april 1977)
  • Subcommissie voor Sport (vast lid 3 maart 1976 - 18 mei 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 december 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 18 december 1973 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 24 juni 1929 , overleden op 16 december 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (19 februari 1976 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (5 december 1973 - 9 maart 1974)