U bent hier

Peter Berben

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Peter Berben?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (eerste ondervoorzitter 30 januari 1992 - 13 december 1992)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Ontzuiling (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 14 december 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (secretaris 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 26 juni 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 25 juni 1990)

Meer info

Geboren te Neerpelt op 29 mei 1941 , overleden op 26 april 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)