U bent hier

Jozef Belmans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jozef Belmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (secretaris 5 maart 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 oktober 1986 - 4 maart 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (secretaris 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 15 november 1982)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)

Meer info

Geboren te Geel op 15 maart 1931
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (9 juli 1981 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 2 februari 1988)