U bent hier

Aloïs Beckers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Aloïs Beckers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 26 april 1988 - 8 oktober 1990)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (vast lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 22 januari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Mol op 27 februari 1948
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)