U bent hier

Lieven Bauwens

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Lieven Bauwens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 7 maart 1942
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (17 april 1977 - 16 december 1978)