U bent hier

Marie-Josée Bauwen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marie-Josée Bauwen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (12 januari 1995 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse raad Kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Menen op 21 juni 1951
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (11 januari 1995 - 20 mei 1995)