U bent hier

Marcel Bartholomeeussen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marcel Bartholomeeussen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (25 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (25 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (secretaris 28 november 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 15 februari 1989 - 27 november 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Lillo (Antwerpen) op 3 maart 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (4 januari 1989 - 23 november 1991)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 9 oktober 2003)