U bent hier

Luc Barbé

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Luc Barbé?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (eerste ondervoorzitter 18 februari 1993 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 17 november 1992 - 17 februari 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 15 juni 1994 - 26 september 1994)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 16 november 1992)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 26 september 1994)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Ninove op 9 augustus 1962
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)