U bent hier

Frans Baert

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Frans Baert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (vast lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 25 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 16 maart 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Grembergen (Dendermonde) op 25 november 1925
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 16 januari 1991)
  • gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 11 januari 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)