U bent hier

Alex Arts

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Alex Arts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 13 november 1994)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 13 november 1994)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 13 januari 1993)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 13 november 1994)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 14 januari 1993 - 13 november 1994)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 13 november 1994)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 13 november 1994)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 13 november 1994)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 29 september 1993)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 30 september 1993 - 13 november 1994)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 9 oktober 1937
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 1 december 1998)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 13 november 1994)
  • provinciaal senator (Limburg) (23 december 1987 - 23 november 1991)
Grondwettelijk Hof
  • rechter van het Grondwettelijk Hof (7 mei 2007 - 8 oktober 2007)
  • voorzitter van het Grondwettelijk Hof (7 mei 2007 - 8 oktober 2007)
  • voorzitter van het Arbitragehof (5 september 2001 - 6 mei 2007)
  • rechter van het Arbitragehof (14 november 1994 - 6 mei 2007)