U bent hier

Laurens Appeltans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Laurens Appeltans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 16 november 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Kozen (Nieuwerkerken) op 6 oktober 1944
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (Limburg) (23 december 1987 - 23 november 1991)