U bent hier

Georges Anthuenis

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Georges Anthuenis?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 15 oktober 1984)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)

Meer info

Geboren te Lokeren op 9 augustus 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde - Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 22 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)