U bent hier

Jos Ansoms

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jos Ansoms?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 30 september 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 maart 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 29 september 1993)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 december 1990 - 20 maart 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Loenhout (Wuustwezel) op 17 januari 1947
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 12 januari 2005)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 februari 2005)