U bent hier

Edouard Anseele

Gewezen lid van de Cultuurraad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid cultuurraad Kieskring Gent-Eeklo (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Gent op 21 maart 1902 , overleden op 18 juni 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (2 april 1939 - 16 februari 1946)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 mei 1936 - 1 april 1939)
Minister
  • minister van Verkeerswezen (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)
  • minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (28 juli 1965 - 18 maart 1966)
  • minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (18 januari 1963 - 27 juli 1965)
  • minister van Verkeerswezen (23 april 1954 - 25 juni 1958)