U bent hier

Gerolf Annemans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Gerolf Annemans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VB (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VB (2 april 1987 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 22 juni 1992 - 16 november 1994)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 23 juni 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 april 1987 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 8 november 1958
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (12 maart 1987 - 12 december 1987)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (sinds 1 juli 2014)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1999 - 12 november 2010)
Andere functies
  • partijvoorzitter Vlaams Belang (16 december 2012 - 18 oktober 2014)