U bent hier

Paul Akkermans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Paul Akkermans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 20 oktober 1975)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 3 december 1923 , overleden op 12 juli 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 1 januari 1989)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1987 - 1 januari 1989)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
Minister
  • staatssecretaris toegevoegd aan de minister van de Vlaamse Gemeenschap (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • staatssecretaris voor de Vlaamse Gemeenschap (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • staatssecretaris voor de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • staatssecretaris voor de Nederlandse Gemeenschap en het Vlaamse Gewest (11 juli 1979 - 17 mei 1980)
  • staatssecretaris voor het Vlaamse Gewest (3 april 1979 - 10 juli 1979)
  • gemeenschapsminister van Huisvesting (10 december 1985 - 19 oktober 1987)
  • gemeenschapsminister van Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (22 december 1981 - 9 december 1985)