U bent hier

Jérôme Aerts

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jérôme Aerts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 9 mei 1974 - 19 januari 1976)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 januari 1976 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Buizingen (Halle) op 22 juli 1926 , overleden op 15 februari 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Brabant) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Brabant) (22 november 1971 - 24 maart 1974)