U bent hier

Firmin Aerts

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
Lid Vlaamse raad Kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Jacht (plaatsvervangend lid 12 juni 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 26 mei 1988 - 8 november 1988)
Lid Vlaamse raad Kieskring Hasselt (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Hasselt (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)

Meer info

Geboren te Gingelom op 16 augustus 1929
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 24 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (Limburg) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (Limburg) (23 november 1981 - 22 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1981)
Minister
  • staatssecretaris voor Energie (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • staatssecretaris voor Energie (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • staatssecretaris voor Volksgezondheid en Leefmilieu (17 december 1981 - 27 november 1985)