U bent hier

Jeanne Adriaensens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jeanne Adriaensens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Niel op 17 januari 1928 , overleden op 20 december 2017
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)