U bent hier

Hugo Adriaensens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hugo Adriaensens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 6 november 1990)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (ondervoorzitter 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 4 juni 1979)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Subcommissie voor Sport (lid 29 januari 1976 - 18 mei 1976)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 5 juni 1972)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 20 november 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 6 juni 1972 - 19 november 1973)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 6 juni 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 6 november 1990)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 15 februari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 17 oktober 1989 - 6 november 1990)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 6 november 1990)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 6 november 1990)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (eerste ondervoorzitter 15 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (eerste ondervoorzitter 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 2 juni 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 3 juni 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Borgerhout (Antwerpen) op 18 september 1927 , overleden op 30 oktober 2000
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 29 november 1990)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 6 november 1990)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 22 november 1981)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (3 december 1970 - 6 november 1971)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 juli 1974 - 28 januari 1991)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 maart 1972 - 2 juli 1974)