U bent hier

Paul Wille

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Paul Wille?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (ondervoorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (ondervoorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 11 januari 2005)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 12 januari 2005 - 23 september 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (lid 16 mei 2000 - 30 juni 2000)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1999 - 2 maart 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (vast lid 30 september 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)

Meer info

Geboren te Eeklo op 16 juni 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (16 juli 2009 - 12 juni 2010)
  • gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 30 juni 2009)
  • erefractievoorzitter van de Senaat (sinds 28 september 2010)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2004 - 12 november 2010)