U bent hier

Johan Weyts

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Johan Weyts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (16 april 2004 - 12 juni 2004)
  • Onafhankelijke (20 januari 2004 - 15 april 2004)
  • CD&V (29 september 2001 - 19 januari 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter 30 januari 1992 - 18 maart 1992)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (verslaggever 28 april 1993 - 23 september 1993)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (lid 27 april 1993 - 27 april 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (vast lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (secretaris 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 26 april 1988 - 8 oktober 1990)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 13 december 1990)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 maart 1991 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (secretaris 29 september 1999 - 8 mei 2001)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (lid 16 mei 2000 - 30 juni 2000)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 29 maart 2001 - 2 februari 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 17 februari 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 17 februari 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 9 mei 2001 - 17 februari 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (secretaris 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 4 juli 1995 - 4 december 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 5 december 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Mechelen op 9 juni 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 18 oktober 2004)
  • gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 6 juli 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (30 januari 1995 - 4 november 1999)