U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Robert Voorhamme

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (22 juli 2004 - 22 april 2008)
  • sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (13 juni 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 15 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 17 oktober 2006)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 29 januari 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (voorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (vast lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (plaatsvervangend lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 15 december 1995 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Antwerpen op 14 augustus 1949