U bent hier

Mieke Vogels

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Mieke Vogels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (12 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Groen! (7 juni 2009 - 11 januari 2012)
  • Groen! (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 10 januari 1995)
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • AGALEV (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 10 januari 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 21 januari 1992 - 26 september 1994)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 10 januari 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 22 maart 1994 - 10 januari 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 27 september 1994 - 10 januari 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 27 september 1994 - 10 januari 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 september 1994 - 10 januari 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 2 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • Adviescomité Brussel (lid met raadgevende stem 13 november 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (lid met raadgevende stem 13 november 1990 - 12 maart 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (secretaris 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 22 november 2010 - 14 juni 2011)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 15 juni 2011 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 7 november 2006 - 12 november 2007)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (toegevoegd lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (toegevoegd lid 27 september 2004 - 22 januari 2008)
  • Commissie Energiearmoede (toegevoegd lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (toegevoegd lid 8 november 2006 - 22 januari 2008)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (toegevoegd lid 23 januari 2008 - 7 juni 2009)
  • Commissie Wonen en Zorg (toegevoegd lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 30 juni 2014)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 20 april 1954
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 20 oktober 2014)
  • gemeenschapssenator (13 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 12 juli 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 10 januari 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
Minister
  • Vlaams minister van Welzijn, Gezondheid, Gelijke Kansen en Ontwikkelingssamenwerking (3 juli 2002 - 23 mei 2003)
  • Vlaams minister van Welzijn, Gezondheid en Gelijke Kansen (13 juli 1999 - 2 juli 2002)
Andere functies
  • partijvoorzitter Groen! (10 november 2007 - 24 oktober 2009)