U bent hier

Cecile Verwimp-Sillis

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Cecile Verwimp-Sillis?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (secretaris 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (plaatsvervangend lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)

Meer info

Geboren te Hamme op 11 november 1944