U bent hier

Isabel Vertriest

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Isabel Vertriest?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (13 juli 1999 - 23 mei 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juli 1999 - 23 mei 2003)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 27 september 1999 - 23 mei 2003)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 23 mei 2003)

Meer info

Geboren te Gent op 15 december 1956