U bent hier

Miel Verrijken

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Miel Verrijken?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (13 juni 1999 - 15 januari 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 15 januari 2004)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (lid 16 mei 2000 - 30 juni 2000)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 15 januari 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 25 mei 2003)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 1999 - 6 november 2001)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 15 januari 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 15 januari 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 26 mei 2003 - 15 januari 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 16 maart 1998)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 17 maart 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 17 maart 1998 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 17 maart 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 28 april 1932 , overleden op 24 december 2011