U bent hier

Mandus Verlinden

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (28 mei 1991 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Leuven (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 22 oktober 1997 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 21 oktober 1997)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 24 oktober 1995)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (plaatsvervangend lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 18 maart 1992)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 31 maart 1992)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (28 mei 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 28 mei 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 28 mei 1991 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 28 mei 1991 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 28 mei 1991 - 23 november 1991)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Er zijn geen tussenkomsten gevonden

Meer info

Geboren te Gelrode (Aarschot) op 25 februari 1937
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (16 mei 1991 - 23 november 1991)