U bent hier

Michiel Vandenbussche

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Michiel Vandenbussche?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (4 juli 1995 - 25 februari 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (4 juli 1995 - 25 februari 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (ondervoorzitter 4 juli 1995 - 25 februari 1999)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 25 februari 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 25 februari 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 25 februari 1999)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 17 januari 1996 - 2 maart 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 25 februari 1999)

Meer info

Geboren te Roeselare op 9 januari 1945 , overleden op 5 april 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (23 juni 1995 - 25 februari 1999)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (12 juli 1989 - 20 mei 1995)
  • voorzitter van de Raad van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (24 januari 1992 - 20 mei 1995)