U bent hier

Chris Vandenbroeke

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Chris Vandenbroeke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU&ID (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VU (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (ondervoorzitter 29 september 1999 - 8 januari 2002)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 19 oktober 1999 - 8 januari 2002)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (lid 20 januari 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (plaatsvervangend lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Waregem op 6 juli 1944 , overleden op 16 oktober 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 17 mei 2003)