U bent hier

Walter Vandenbossche

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Walter Vandenbossche?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (14 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (14 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (ondervoorzitter 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 7 oktober 1997)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (vast lid 8 oktober 1997 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 8 oktober 1997 - 12 juni 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 1 december 2014)

Meer info

Geboren te Anderlecht (Brussel) op 31 juli 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (14 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)
  • ere-eerste ondervoorzitter van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (sinds 25 juni 2014)