U bent hier

Dany Vandenbossche

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Dany Vandenbossche?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)
  • sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (13 juni 1999 - 14 oktober 2001)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 15 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Bureau (secretaris 7 november 2007 - 30 juni 2009)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 7 november 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 17 januari 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 19 oktober 2005 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 4 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 4 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 4 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 18 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (voorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 17 februari 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 3 februari 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 3 februari 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 3 februari 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 27 september 2004 - 16 januari 2007)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 21 februari 2001 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 29 mei 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (ondervoorzitter 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Brugge op 2 april 1956 , overleden op 1 december 2013
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (18 januari 2007 - 4 juli 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)