U bent hier

Tuur Van Wallendael

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Tuur Van Wallendael?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (13 juni 1999 - 9 januari 2001)
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 9 januari 2001)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 25 september 2000 - 9 januari 2001)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 27 september 1999 - 9 januari 2001)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 1999 - 9 januari 2001)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 9 januari 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (ondervoorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc (artikel 125 van de Grondwet) (lid 13 november 1996 - 13 november 1996)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (plaatsvervangend lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)

Meer info

Geboren te Borgerhout (Antwerpen) op 29 september 1938 , overleden op 18 november 2009
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (21 januari 1999 - 6 juli 1999)