U bent hier

Roeland Van Walleghem

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Roeland Van Walleghem?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 30 januari 1992 - 25 januari 1994)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 27 juni 1994)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Oostende op 8 oktober 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (22 april 1994 - 20 mei 1995)