U bent hier

Etienne Van Vaerenbergh

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Etienne Van Vaerenbergh?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU&ID (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VU (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 mei 1990 - 23 november 1991)
eresecretaris van het Vlaams Parlement (sinds 28 februari 2005)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 5 november 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 4 november 1993)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 mei 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 2 mei 1990 - 8 oktober 1990)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 2 mei 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 2 mei 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 2 mei 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 2 mei 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 2 mei 1990 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Bureau (secretaris 23 september 2002 - 6 juli 2004)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 23 september 2002 - 12 juni 2004)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 11 mei 2001 - 22 september 2002)
  • Gemengde Overlegcommissie Kamer van Volksvertegenwoordigers-Vlaams Parlement (voorzitter 26 juni 2002 - 3 juli 2002)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (ondervoorzitter 24 januari 2002 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 9 januari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 19 juni 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 9 januari 2002 - 23 januari 2002)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 9 januari 2002 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 18 juni 2001)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 15 mei 2001 - 8 januari 2002)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (secretaris 20 maart 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc (artikel 125 van de Grondwet) (lid 13 november 1996 - 13 november 1996)
  • Gemengde Overlegcommissie Vlaams Parlement - Senaat (lid 16 februari 1998 - 5 maart 1998)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 19 maart 1996)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 7 februari 1996 - 7 mei 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 mei 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (vast lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (vast lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (vast lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (plaatsvervangend lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Liedekerke op 22 mei 1944
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (19 april 1990 - 23 november 1991)