U bent hier

Hugo Van Rompaey

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Hugo Van Rompaey?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (25 februari 1999 - 12 juni 1999)
  • CVP (21 mei 1995 - 24 februari 1999)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (voorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (voorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 28 april 1985)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 15 maart 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 juli 1995 - 15 maart 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Geel op 21 februari 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 juni 1999)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)