U bent hier

Marc Van Peel

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marc Van Peel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 3 maart 1992 - 18 oktober 1993)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 1 juni 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 22 maart 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 23 maart 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (voorzitter 4 juli 1995 - 9 juli 1996)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 17 december 1996)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (vast lid 10 juli 1996 - 17 december 1996)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 17 december 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (plaatsvervangend lid 7 februari 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 18 december 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 18 december 1996 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Wilrijk (Antwerpen) op 18 september 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 28 september 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
Andere functies
  • partijvoorzitter CVP (7 juni 1996 - 8 oktober 1999)