U bent hier

André Van Nieuwkerke

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over André Van Nieuwkerke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)
  • sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (13 juni 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 17 oktober 2006)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 18 oktober 2006 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (ondervoorzitter 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Onderwijs (lid 15 februari 2000 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 3 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 2 maart 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 8 mei 1996 - 22 september 1996)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (plaatsvervangend lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (plaatsvervangend lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)

Meer info

Geboren te Brugge op 6 maart 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • erequaestor van de Senaat (sinds 18 juni 2009)
  • gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 30 juni 2009)