U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Luk Van Nieuwenhuysen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Luk Van Nieuwenhuysen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
ereondervoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 15 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 22 juli 2004 - 30 juni 2009)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vierde ondervoorzitter 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (ondervoorzitter 19 oktober 2005 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Bureau (derde ondervoorzitter 6 juli 1999 - 21 juli 2004)
  • Uitgebreid Bureau (derde ondervoorzitter 6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 30 januari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (derde ondervoorzitter 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (voorzitter 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 30 januari 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 6 november 2001)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 13 juni 1995 - 5 juli 1999)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vierde ondervoorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)
Lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Bureau (secretaris 7 januari 1992 - 12 juni 1995)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 17 november 1994 - 20 mei 1995)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Schaarbeek (Brussel) op 16 juli 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)