U bent hier

Gracienne Van Nieuwenborgh

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Gracienne Van Nieuwenborgh?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 3 januari 2006)
  • sp·a (18 december 2002 - 12 juni 2004)
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 3 januari 2006)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 3 januari 2006)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 3 januari 2006)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (18 december 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 22 januari 2003 - 17 juni 2003)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 18 juni 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 18 januari 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (plaatsvervangend lid 7 februari 1996 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Aalst op 13 november 1946