U bent hier

Jef Van Looy

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (ondervoorzitter 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 16 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (ondervoorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (plaatsvervangend lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 september 1995 - 15 maart 1999)
Lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (tweede ondervoorzitter 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
Lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Geel op 23 juni 1947
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)