U bent hier

Ingrid van Kessel

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Ingrid van Kessel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Turnhout op 11 november 1959
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 11 juni 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)